29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun
26 Ekim 2018

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
 
Kahramanlıkları destanlaşarak dilden dile aktarılan Türk milletinin en büyük zaferlerinden biri olan Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının önderliğinde verilen, büyük mücadele sonucunda kazanılan Cumhuriyetimizi korumak, değerlerine sahip çıkmak vatandaş olarak hepimizin sorumluluğundadır.

Ecdadımızdan aldığımız bu taçlı emaneti, güçlü yarınlara taşımak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için çok çalışmamız gerektiğini unutmamalıyız. Ülkemizin güçlü olması konusunda çocuklarımızı iyi yetiştirmek onları geleceğe hazırlamak, vatan, millet, bayrak ve ülke sevgisini onlara aşılamak bizim en önemli görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin ilanının 95. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, vatanın savunması, bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor,  tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Dr. Hasan ARSLAN
Karaman İl Sağlık Müdürü