SAĞLIK YÖNETİCİLERİ TAŞELİ BÖLGESİNDE
13 Aralık 2019

Sağlık Yöneticileri Taşeli’de Sağlık Çalışanları İle Buluştu

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Adnan Kurşun, hizmet başkan ve yardımcılarımız ile birlikte Taşeli’de bulunan sağlık tesislerinde görevli çalışanlarla ayrı ayrı düzenlenen toplantılarda bir araya gelerek, İlçelerin sağlık hizmet yapısını  masaya yatırdılar. İl Sağlık Müdürümüz, bölgede görevli personel ve yöneticilerle bölge sağlığı adına yapılması planlanan projeler konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Karaman Merkezde ve tüm ilçelerde olduğu gibi Taşeli bölgesinde de sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görmek, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla birim birim değerlendirme ve istişare toplantıları yaptıklarını vurgulayan Dr. Kurşun, “Karaman sağlığı adına hizmet sunan her birim bizler için önemlidir. Hiçbiri diğerinden daha geri değildir. Bu nedenle bütün çalışanlarımızı dinleyelim, bütün birimlerimizle bir araya gelelim ve yaşanılan aksaklıkları konuşalım istedik. Bölgemiz sağlık kuruluşlarının yöneticileri önderliğinde ortaya konulmuş vizyonları görmek de bizleri mutlu etti. Dedi.

Müdür Kurşun’a bölge ziyareti esnasında İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Cemal Korkmaz ve Destek Hizmetleri Uzmanı Batur İlyas Kapıdaş eşlik etti.

  • taşeli (1).jpeg
  • taşeli (2).jpeg
  • taşeli (3).jpeg