SAĞLIK PERSONELLERİNE 2200 TL PROMOSYON
08 Şubat 2018


Karaman’da Sağlık personeline kişi başı 2 bin 200 lira promosyon verilecek.
İlk tekliflerin komisyon tarafından değerlendirilmesinin ardından, açık artırma usulü ile devam eden ihalede, maaş ödeme ve diğer bankacılık hizmetlerinin verilmesi yanında personele yapılacak promosyon ödemesi 3 yıllık süre için, kişi başı peşin 2.200 TL olarak belirlendi. Belirlenen miktar Nisan ayı içerisinde personelin hesabına yatırılacaktır.

İl Sağlık Müdürlüğü, Merkez ve İlçe Toplum Sağlığı Merkezleri, İlçe Entegre Devlet Hastanesi, Verem Savaş Dispanseri, KETEM, Halk Sağlığı Laboratuvarı, 112 İstasyonları ve Başhekimliğe bağlı toplam 772 sağlık personeline tek seferlik 2200 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Promosyon ihalesi yetkili sendika temsilcisinin de katılımı ile gerçekleştirilmiştir. 36 ay maaş ödemesi karşılığında yapılan ihale sonucunda Ziraat Bankası en yüksek fiyatı vererek sözleşme imzalamaya hak kazanmıştır.          İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan ARSLAN konuyla ilgili olarak "Herşey sektörel olarak yoğun çalışan, hasta odaklı düşünen, gecesini gündüzüne katan değerli personelimiz için. Şükür ki yakın zamanda gördüğümüz, belirlediğimiz şartlara göre en yüksek belki de en yükseğe yakın fiyatlı promosyon ihalesi oldu. Ziraat Bankasına şahsım ve personelin adına teşekkür ederim" dedi.

  • 1
  • 2