TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 173. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
10 Nisan 2018

Toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan, kamu düzenini koruyan, suç önleyici tedbirleri alıp ve faillerini adalete teslim eden, gece gündüz demeden fedakârca görevlerini yerine getiren Türk Polis Teşkilatı şanlı bir tarihe sahiptir.

Vatandaşlarla omuz omuza geçirdiği yaklaşık iki asırlık süreçte Türk Polis Teşkilatı hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırmıştır.

Büyük fedakârlık, sabır, cesaret ve kahramanlıkla gösterdiği üstün vazife anlayışıyla aziz milletimizin, barış ve emniyet içinde yaşaması için hizmet vermektedir. Terör ve örgütlü suçlarla mücadelede ortaya koyduğu başarıyla hepimizi gururlandırmaktadır. Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için yeni teknolojilerin takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatımız, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza atmaktadır. Rabbim tüm emniyet güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Görevleri başında şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet, kıymetli yakınlarına sabır, gazilerimize şükranlarımı sunuyor, acil şifalar diliyorum. Tüm Emniyet mensuplarımıza zorlu görevlerinde başarılar diliyor, her birini en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Dr. Hasan ARSLAN

Karaman İl Sağlık Müdürü